Evaldas Dzialtuvas
LKČ IV etapas, Aukštadvaris
Liepos 14 dieną Aukštadvario kartodrome vyko Lietuvos Kartingo Čempionato ketvirtasis etapas. Tiesa, varžybos vyko neįprastomis salygomis - pusė kartodromo dengė nauja asfalto danga, kita pusė - senoji.

Penktadienį vyko laisvos treniruotės, po to sekė kvalifikaciniai važiavimai. Treniruotėse atreguliuoti kartingą sekėsi sunkiai, nes pusė kartodromo dengė nauja asfalto danga. Daugiausiai problemu turėjau su senąją trasos danga, būtent tai vietai nepavyko atrasti greičio. Nors ant naujosios dangos sekėsi puikiai, tad ten galėdavau atsigriebti.

Pusfinalyje startavau iš trečios eilės, vidinės pozicijos. Startas pavyko puikiai, į pirmą trejetuką "šoko" kurie startavo vidinėje dalyje. Kelis pirmuosius ratus važiavau antroje vietoje savo klasėje, tačiau būdamas greitesnis Paulius Paškevičius pakilo į antrąją vietą, tam pačiam rate taip pat aplenkė Jevgenij Fedorenko (ROK Junior). Kai priekyje liko abu "Junior" pilotai, tarp jų prasidėjo kova nuo kurios ir jų ir mano tempas krito, tačiau ketvirtoje vietoje važiavęs Vitalij Ivickij buvo atsilikęs per 2-3 sekundes.Finalinio važiavimo startas sekėsi sunkiau, po pirmųjų posūkių buvau nukritęs net į šeštąją vietą. Po kelių ratų jau buvau ketvirtas ir važiavau arti Vitalij Ivickij. Važiavimui tęsiantis didelių pasikeitimų nevyko, tik tarpas iki trečios vietos buvo padidėjęs.Ant aukščiausios pakylos laiptelio stojo Paulius Paškevičius, tik finalinio važiavimo metu įrodęs esantis greičiausias. Greitą tempą rodęs, tačiau Pauliui nusileidęs antras liko Narvydas Janušis. Trečioje vietoje, taip pat tik finalinio važiavimo metu pakilęs Vitalij Ivickij.


Važiavimų video (onboard):NuotraukosLiepos 24, 2012

Komentarai