Evaldas Dzialtuvas
LKČ II etapas, Vilnius
Antrasis Lietuvos kartingo čempionato etapas įvyko Vilniuje. Ir šiame etape susirinko gausus skaičius dalyvių.

Kadangi kvalifikacija vyko penktadienį, todėl nuo penktadienio ryto prasidėjo treniruotės. Nors per pirmąsias treniruotes matėsi didesnė greičio persvara nuo kitų varžovų, bet vėliau ji dingo ir matėsi, kad trasoje buvau tik per vidurį pagal greitį. Nepavyko atrasti šiai trasai tinkamų nustatymų, kai treniruočių važiavimai ėjo į pabaigą, reguliavimai buvo keičiami kiekvieną važiavimą, kad surasti tinkamiausią. Neskaitant technikos, taip pat pats negalėjau pakankamai greitai važiuoti ir tai jautėsi, kad ir kiek skirtingų variantų bandyčiau.

Kvalifikacijos greituosius ratus pravažiavau beveik taip kaip tuo metu galėjau greičiausiai ir buvo įmanoma. Bet dar nesijautė pilno pasiruošimo kvalifikacijai, dar buvo like daug ką išbandyti.Šeštadienio oficialios treniruotės buvo pilnai išnaudotos, kadangi per jas dar buvo bandomi įvairūs nustatymų pakeitimai. Per šį važiavimą buvo atrastas šiek tiek geresnis nustatymas ir jautėsi, kad dar įmanoma važiuoti greičiau.Pusfinalio važiavimui taip pat buvo pakeisti nustatymai - ieškojimas geresnio. Startas nebuvo labai geras, bet po pirmo posūkio važiavau 3-čias. Pirmuosius ratus važiavau pakankamai greitai ir dar kovojau dėl antrosios pozicijos. Viena klaida po kitos leido antroje vietoje važiavusiam Artūrui Matusevičiui atitrūkti, vėliau mūsų tempas buvo vienodas, todėl važiavom vienu atstumu. Tačiau važiuoti trečioje vietoje teko neilgai, kai pirmame posūkyje gavau smūgį į galą, nuo 99 numerio Konstantino Struk, ir išslydau į nešvarią trasos dalį. Tuo metu buvau pačiame gale, teko visus vytis.Finalui, kaip visada, padarius paskutinius reguliavimo pakeitimus, buvo pasiruošta. Startavau iš 11-tos pozicijos, šį kartą startas taip pat buvo prastas, bet pirmuosiuose posūkiuose stengiausi atsargiai. Rato laikai buvo neblogi, todėl nuo važiavimo pradžios iki pabaigos vis prisivydavau ir lenkdavau varžovus. Svarbus lenkimas buvo paskutiniame rate, kurį atlikęs pakilau į 6-tąją poziciją.
Pirmą vietą iškovojo Paulius Paškevičius, kuris buvo nepralenkiamas pusfinalyje bei finale, antrąją vietą užtikrintai užėmė Artūras Matusevičius, trečiąją - Vitalij Ivickij.
Važiavimų video (onboard):


NuotraukosGegužės 24, 2012

Komentarai