Evaldas Dzialtuvas
LKČ I etapas, Kandava
2012 metų Lietuvos Kartingo Čempionatas buvo atidarytas Kandavos trasoje, kur buvo surengtas pirmasis etapas. Taip pat su Lietuvos Kartingo Čempionato pirmuoju etapu vyko ir Latvijos Kartingo Čempionato pirmasis etapas, tad susirinko nemažai dalyvių.

Jau nuo ketvirtadienio trasoje dūzgė kartingai. Treniruotes pradėjome ketvirtadienį, todėl buvo pakankamai laiko treniruotėms ir bandymams. Per diena buvo sureguliuotas kartas, trasa išbandyta, tad rodžiau konkurencingą greitį trasoje.

Penktadienį toliau sekė keturios treniruotės ir kvalifikacija. Treniruotėse buvo išbandyti dar keli reguliavimo variantai ir galu gale apsipratimas su tuo ką pavyko atrasti praeitose treniruotėse.

Nors kvalifikacijai buvo pasiruošta gerai, tačiau rato laikas nuo treniruočių laiko nepagerėjo. Rikiuotėje užėmiau trečiąją vietą su 44.427 sek. laiku, nuo antrosios vietos atsilikdamas beveik dvi su puse dešimtosios sekundės (Narvydas Janušis 44.185) ir net beveik keturias dešimtąsias sekundės nuo pirmosios (Paulius Paškevičius 44.041) .Šeštadienis prasidėjo su oficialia treniruote. Laikai buvo labai panašūs kaip kvalifikacijos, o pirmojo trejeto pozicijos tos pačios. Po treniruotės liko laukti pusfinalio.Pusfinalyje startavau dėkingoje trečioje pozicijoje. Starte aplenkti nepavyko, tačiau ir pats nieko nepraleidau. Kaip startavom, tokiom pozicijom ir važiavom lyderių trejete, kur pirma nuo trečiosios vietos skyrė 2-3 sekundės, o trečioji vieta per 7 sekundes nuo ketvirtosios. Pirmos keturios vietos nuo starto nepasikeitė.Finalinio važiavimo startas buvo sėkmingesnis, jau pirmame posūkyje kovojau dėl antrosios vietos, tačiau nepavykus ją atkovojau už kelių posūkiu pirmajame rate. Pirmuosius ratus teko bėgti, bet vėliau jau turėjau nemažą atotrūkį. Tačiau pirmoje vietoje važiavęs Paulius taip pat "pabėgo" per keturias su puse sekundės ir galėjo ramiau vesti rikiuotę. Finišą pasiekiau antras, penkiomis sekundėmis priekyje trečios vietos.
NuotraukosGegužės 6, 2012

Komentarai