Evaldas Dzialtuvas
2011 ARTkart 200 ratų I
Pirmosios šių metų lenktynės, ARTkart 200 ratų, vyko balandžio 16 dieną, Vilniuje. Lenktynėse dalyvavo 30 dalyvių - 17 komandų. Eilinį kartą komandoje buvome su Benediktu Urbonu.

Iš pačio ryto prie trasos rinkosi dalyviai su savo technika ir ruošė ją varžyboms. Tiesa, mūsų technika buvo labai gerai paruošta ir beveik nauja; naujas variklis, kelias lenktynes važiuota Intrepid 2010 metų važiuoklė. Sutarėme, kad kvalifikacija važiuosiu aš, tad ruošiausi važiavimui. Kvalifikaciniai važiavimai vyko 15 minučių, pravažiavau nemažai greitų ratų, kurių laikai buvo tikrai geri. Greičiausias ratas buvo įveiktas per 30:308 sekundės, su kuriuo užėmėme antrąją vietą startinėje rikiuotėje.

Aš startuodavau važiavimus, o Benediktas juos finišuodavo. Išrikiavus kartingus į trasą liko tik laukti apšilimo ratų pradžios signalo. Apvažiavus du apšilimo ratus netrukus buvo duotas startas. Man startas pavyko puikiai; aplenkiau pirmoje vietoje startavusį Ugnių Lukoševičių taip pakilau į pirmąją vietą ir greitai "bėgau" nuo varžovų. Važiuojant stabiliai ir greitai pradėjau lenkti ratu atsilikusius varžovus. Net po vairuotojų pasikeitimo nepraradom pirmosios pozicijos, Benediktas toliau didino tarpą nuo varžovų. Finišavome pirmoje vietoje su 23.908 sekundės tarpu nuo antrosios vietos.

Antrasis startas vyko ralio būdu. Pagrindinė užduotis buvo po starto kuo labiau didinti atstumą nuo varžovų. Kaip buvo planuota, taip ir gavosi; vykstant važiavimui, tarpas tarp pirmosios ir antrosios vietų vis didėjo ir didėjo. Po vairuotojų pasikeitimo trumpam buvome nukritę į antrąją poziciją, tačiau jiems sustojus pasikeitimui mes vėl tapome lyderiais. Iki pabaigos lyderiai nesikeitė, tad finišavome pirmoje vietoje ir užėmėme pirmąją vietą per visų 200 ratų lenktynių istoriją.